پیگیری رسانه ها باعث منع شکار فلامینگو در کربلا شد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: پیگیری رسانه ها باعث منع شکار فلامینگو در کربلا شد در خبر علمی

پیگیری و اطلاع رسانی رسانه ها در چند روز اخیر سرانجام نتیجه داد و پلیس کربلا روز چهارشنبه ممنوعیت شکار فلامینگو را منع کرد.
الغانمی با اشاره به نادر بودن فلامینگو که در زمستان به سمت آبهای گرم مهاجرت می کند شکار این پرنده را نه تنها تهدیدی بر زندگی این جانور بلکه ضربه به محیط زیست بشری دانست.
علاء الغانمی در ادامه گفت : اداره کل پلیس شهر کربلا به یکان های پلیس شهر دستور داد تا با مخالفان برخورد و آنها را دستگیر کند .
الغانمی افزود: این دستور شامل مجازات هر گونه خرید و فروش پرندگان فلامینگو بدون در نظر گرفتن تعداد آنها می باشد .
وی ادامه داد به همه نقاط بازرسی داخل شهر و ورودی های شهر نیز دستور داده شده که با دارندگان این پرنده برخورد و آن پرنده ها را آزاد کنند .
وی از تشکیل یکان ویژه ای برای پیگیری این تخلفات خبر داد .
شایان ذکر است که این پرنده نادر در فصل سرما از مناطق سرد سیر اروپا به مناطق گرمسیر عراق در دریاچه الرزازه غرب کربلا و در اطراف رود الفرات کوچ می کند .
به نظر می رسد پیگیری رسانه ها در خصوص شکار و فروش غیر قانونی و آزادانه در شهر کربلا در صدور دستور ویژه ای از سوی وزارت کشور برای برخورد با متخلفان موثر بوده است.
خاورم**۳۸۰**

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : پیگیری رسانه ها باعث منع شکار فلامینگو در کربلا شد

پیگیری رسانه ها باعث منع شکار فلامینگو در کربلا شد

۱۸ January 2018 | 4:29 am

دوره بازرسی جوش