دوشنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
پیکر دیگر معدن‌چی‌ طزره یافت شد/ رخت عزا بر تن خانواده البرز شرقی

پیکر دیگر معدن‌چی‌ طزره یافت شد/ رخت عزا بر تن خانواده البرز شرقی


منصور شریف در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، از یافتن پیکر دومین معدنچی گرفتار در معدن زغالسنگ طزره به دلیل ریزش بخشی از کارگاه یکی از تونل این معدن خبر داد و بیان کرد: پیکر سید اصغر افضلی دیگر کارگر گرفتار در زیر آوار لحظاتی پیش پیدا شد.

وی با بیان اینکه ساعاتی قبل نیز پیکر بی‌جان میلاد روشنایی معدن چی ۳۰ ساله نیز پیدا شده بود، تاکید کرد: این دو کارگر از ظهر شنبه به دلیل ریش بخشی از معدن در زیر آوار محبوس شدند.

مدیرعامل البرز شرقی بیان کرد: حادثه معدن زغال‌سنگ در حدود ساعت ١٢ ظهر روز شنبه ١١ اردیبهشت ماه در تونل شماره ۴٢ معدن طزره در کارگاه استخراج k ١٣ پیشرو، هنگام استخراج رخ داده بود.

پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر استان سمنان ضایعه درگذشت این دو کارگر شریف معدن البرز شرقی را تسلیت عرض می‌کند و برای بازماندگان صبر از خدای منان مسئلت دارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : پیکر دیگر معدن‌چی‌ طزره یافت شد/ رخت عزا بر تن خانواده البرز شرقی

پیکر دیگر معدن‌چی‌ طزره یافت شد/ رخت عزا بر تن خانواده البرز شرقی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش