دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
پیش بینی یک سردار سپاه از بازگشت آمریکا به برجام

پیش بینی یک سردار سپاه از بازگشت آمریکا به برجام

سردار رسول سنایی‌راد، با اشاره به تحولات سیاسی رژیم آمریکا و زمزمه‌هایی که بعضاً شنیده می‌شود، گفت: برگشت آمریکا به برجام در صحبت‌های بایدن و اطرافیانش سخت خواهد بود.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا افزود: برخی از آنها حوزه‌های دیگری برای مذاکره و گفت‌وگو از جمله مباحث دفاعی، موشکی و منطقه‌ای ما را مطرح کرده‌اند.

بدهکاری آمریکا در برجام

سنایی راد تأکید کرد: به نظر می‌رسد با توجه به بدهکاری آمریکایی‌ها در بحث برجام، اقدام یک طرفه دولت آمریکا در نقض آن، نحوه تنظیم برجام در دولت اوباما هم حزبی بایدن، نشان می‌دهد رژِیم آمریکا در نحوه تنظیم این سند و توافق طوری عمل کردند که این شکنندگی در آن وجود داشته باشد.

بی اعتمادی ناشی از واقع بینی به آمریکا در ورود به برجام

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: این موضوع بی اعتمادی ناشی از واقع بینی را رقم می‌زند، با توجه به این واقعیت‌ها نمی‌توان به آنها اعتماد داشت، نحوه عملکرد و سابقه آمریکایی‌ها در برجام به ما هشدار می‌دهد که نباید خوش‌بینانه و سهل‌انگارانه با این ماجرا برخورد کرد.

سنایی راد با تأکید بر اینکه اگر در مناسبات و تعاملات این‌گونه، دست پر نداشته باشیم آنها از موضع برتر با ما برخورد می‌کنند، اظهارداشت: تمام تلاش ما باید استفاده از ظرفیت‌های درونی، افزایش اقتدار داخلی و ساختار درونی ما باشد، تا امکان دفاع از منافع و استفاده از سایر ظرفیت‌ها را هم فراهم کنیم.

۱۷۲۷۱۵

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: پیش بینی یک سردار سپاه از بازگشت آمریکا به برجام

پیش بینی یک سردار سپاه از بازگشت آمریکا به برجام

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش