پیش بینی برف و کاهش دما در غرب و شمال کشور/شرکتهای آب و برق در حالت آماده باش قرار گرفتند

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: پیش بینی برف و کاهش دما در غرب و شمال کشور/شرکتهای آب و برق در حالت آماده باش قرار گرفتند خبر اقتصادی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا از شرکت توانیر، با پیش بینی بارش برف در شهرهای شمالی و غرب ایران به ویژه در استان های گیلان، غرب مازندران و اردبیل در روز شنبه، شرکت توانیر به شرکت های توزیع برق منطقه اعلام آماده باش صادر کرد.
به گزارش سازمان هواشناسی از روز جمعه کاهش دما در نوار غربی کشور آغاز می شود و تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد داشت.
مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، فعالیت سامانه بارشی در روز جمعه را در مناطقی از مرکز، ارتفاعات غربی و مرکزی البرز پیش‌بینی کرد و اعلام داشت: در شب بارش پراکنده در شمال ‌شرق کشور انتظار می‌رود.
براساس این پیش بینی، با ادامه فعالیت سامانه بارشی همراه با کاهش قابل ملاحظه دما، بارش برف بیش‌تر مناطق شمال غرب، غرب، شمال، استان‌های حاشیه البرز، مرکز و شمال شرق کشور را در بر می‌گیرد.
همچنین سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است که کاهش دما در نوار غربی کشور از روز جمعه آغاز می‌شود و تا اوایل هفته نیز افت قابل ملاحظه‌ای خواهد داشت و این روند کاهش دما تا روز دوشنبه در سواحل شمالی کشور ادامه می‌یابد و اوایل هفته بعد، بارش در بسیاری از این مناطق به صورت برف خواهد بود.
اخبار اقتصادی گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا در تلگرام: IRNAeco@
اقتصام*۹۱۳۲*۱۰۵۵
خبرنگار: فرزانه سلامت بخش*انتشار: زینب کارگر

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : پیش بینی برف و کاهش دما در غرب و شمال کشور/شرکتهای آب و برق در حالت آماده باش قرار گرفتند

پیش بینی برف و کاهش دما در غرب و شمال کشور/شرکتهای آب و برق در حالت آماده باش قرار گرفتند

۲۶ January 2018 | 8:48 pm

دوره بازرسی جوش