دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
پیشنهاد عربستانی‌ها که لیگ ایران را بهم می‌ریزد!

پیشنهاد عربستانی‌ها که لیگ ایران را بهم می‌ریزد!


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به فدراسیون های تابع اعلام کرده پیشنهاد خود را برای زمان برگزاری لیگ قهرمانان فصل جدید اعلام کنند.

پیشنهاد اولیه هم به این صورت بوده؛ اگر رقابت ها مرحله گروهی تک بازی باشد، در نیم فصل رقابت های لیگ‌ها، مسابقات لیگ قهرمانان برگزار و تمام می شود. اگر رفت و برگشت باشد، مرحله گروهی در نیم فصل و ادامه بازی ها در پایان فصل فوتبالی کشورها برگزار می شود.

در این بین اما عربستان پیشنهاد داده مسابقات در ماه مبارک رمضان برگزار شود. اواخر فروردین ماه سال آینده این ماه آغاز می شود. فدراسیون فوتبال ایران اما به شدت مخالف این پیشنهاد بوده به دلیل آنکه اگر لیگ قهرمانان در ماه مبارک رمضان برگزار شود، برنامه ۸ هفته پایانی مسابقات لیگ برتر به هم می بریزد.

۲۵۲ ۲۵۲

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: پیشنهاد عربستانی‌ها که لیگ ایران را بهم می‌ریزد!

پیشنهاد عربستانی‌ها که لیگ ایران را بهم می‌ریزد!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش