جمعه , ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
پیشنهاد عجیب مهاجم لژیونر برای پیوستن به پرسپولیس

پیشنهاد عجیب مهاجم لژیونر برای پیوستن به پرسپولیس


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ارائه لیست خرید خود به مدیرعامل این باشگاه خواهان جذب شهریار مغانلو مهاجم ایرانی سانتاکلارا پرتغال شد.

مغانلو که در ابتدای فصل نیز در لیست پرسپولیس بود برای لژیونر شدن حاضر شد به تیم سانتاکلارا برود اما در جمع شاگردان یحیی گل محمدی قرار نگیرد.

با این حال محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر از سوی AFC باعث شد تا یحیی بار دیگر خواهان جذب این مهاجم شود و او را پای میز مذاکره با جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه قرار دهد.

با این حال مغانلو برای آمدن به پرسپولیس پیشنهاد عجیبی را ارائه کرده است که با مخالفت صریح مدیرعامل و سرمربی این تیم روبرو شده است.

باشگاه سانتاکلارا برای صدور رضایتنامه قرضی مغانلو ۷۰ هزار دلار درخواست کرده است. همچنین این بازیکن برای نیم فصل حضور قرضی خود خواهان دریافت مبلغ سه میلیارد تومان شده است.

شروطی که هیچیک از آنها با خواسته‌های باشگاه پرسپولیس همخوانی ندارد. سمیعی دنبال جذب قطعی مغانلو بوده و حاضر نیست مبلغی را به عنوان رضایتنامه به باشگاه سانتاکلارا بدهد. ضمن اینکه گل محمدی نیز برای حفظ تعادل در قراردادهای مالی بازیکنان خود مخالف پرداخت سه میلیاردی برای مدت پنج ماه به مغانلو است.

بنابراین مهاجم لژیونر ایرانی فوتبال باشگاهی پرتغال تنها در صورت تغییر شرایط خود می‌تواند پیراهن پرسپولیس را در نیم فصل دوم بر تن کند در غیر این صورت جایی در لیست بازیکنان این تیم در دور برگشت لیگ برتر بیستم و لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا ندارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: پیشنهاد عجیب مهاجم لژیونر برای پیوستن به پرسپولیس

پیشنهاد عجیب مهاجم لژیونر برای پیوستن به پرسپولیس

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش