دوشنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
پیشنهاد جدید برای «دمبله»/ شیاطین سرخ به دنبال بازیکن بارسلونا

پیشنهاد جدید برای «دمبله»/ شیاطین سرخ به دنبال بازیکن بارسلونا


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، عثمانه دمبله، ستاره تیم فوتبال بارسلونا که از زمان آمدن به این تیم مدام مصدوم بوده و نتوانسته انتظارات را برآورده کند، پیشنهاداتی دارد و احتمالا این تیم را ترک خواهد کرد.

او که بیشتر بازی‌های بارسلونا را به دلیل مصدومیت از دست داده این شانس را داشته که کماکان از بازیکنان مطرح اروپا باشد. تیم فوتبال منچستریونایتد هم آخرین تیمی بوده که تا اینجای کار برای خرید این بازیکن اقدام و پافشاری کرده است.

بنا بر ادعای منچستر ایوینینگ نیوز، دمبله یکی از ۳ بازیکن کلیدی است که اولگونار سولسشیر، سرمربی یونایتد برای تقویت و بازسازی این تیم از سران باشگاه درخواست کرده است و می‌خواهد آن‌ها در ژانویه به تیمشان منتقل شوند.

یونایتد از ابتدای فصل شرایط خوبی نداشته است و مصدومیت‌هایی که برای بازیکنان این تیم به وجود آمده هم شرایط را برایشان بدتر کرده است. به همین دلیل سرمربی تیم نام دمبله، تیمو ورنر از لایپزیش و موسی دمبله از لیون را در لیست خرید قرار داده است.

البته که بارسا هر پیشنهادی را برای این بازیکن رد خواهد کرد، چرا که قصد دارد یک فصل دیگر فرصت دهد تا او خودش را ثابت کند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: پیشنهاد جدید برای «دمبله»/ شیاطین سرخ به دنبال بازیکن بارسلونا

پیشنهاد جدید برای «دمبله»/ شیاطین سرخ به دنبال بازیکن بارسلونا

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش