چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
پیروزی نزدیک اکسون تهران برابر شیمیدر قم

پیروزی نزدیک اکسون تهران برابر شیمیدر قم


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، دومین دیدار روز جمعه مرحله پلی آف لیگ برتر بسکتبال را عصر امروز تیم‌های اکسون تهران و شیمیدر قم برگزار کردند که در پایان این دیدار نزدیک و حساس تیم قمی موفق شد ۶۵ بر ۶۲ حریف خود را شکست دهد.

مرحله یک چهارم نهایی لیگ بسکتبال به صورت دو از سه برگزار می‌شود به این ترتیب تیم اکسون در صورت پیروزی در دیدار دوم راهی مرحله نیمه نهایی خواهد شد.

در دیدار اول امروز دو تیم نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان رودرروی هم قرار گرفتند که طی آن تیم نفت با نتیجه ۶۸ بر ۵۹ به برتری دست یافت.

روز گذشته (پنجشنبه) و در روز نخست مرحله چهارم لیگ بسکتبال تیم مهرام با نتیجه ۸۲ بر ۵۹ مقابل کوچین آمل پیروز شد و شهرداری گرگان نیز با نتیجه ۱۰۴ بر ۶۱ مس رفسنجان را شکست داد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: پیروزی نزدیک اکسون تهران برابر شیمیدر قم

پیروزی نزدیک اکسون تهران برابر شیمیدر قم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش