• Home
  • پنجمین همایش دوسالانۀ «پژوهش اجتماعی و فرهنگی در جامعۀ ایران»

پنجمین همایش دوسالانۀ «پژوهش اجتماعی و فرهنگی در جامعۀ ایران»به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، به همت انجمن جامعه شناسی ایران، پنجمین همایش دوسالانۀ «پژوهش اجتماعی و فرهنگی در جامعۀ ایران» پایداری و ناپایداری در جامعه معاصر ایران روزهای ۶ و ۷ اسفند ۹۹ برگزار می‌شود. در افتتاحیه این همایش ، ساری حنفی (رئیس انجمن بین‌المللی جامعه‌شناسی)، محمدعلی همایون کاتوزیان، پرویز پیران، آصف بیات و کاوه بیات سخنرانی خواهند کرد.

بخش ویژۀ این همایش به پژوهش‌های انجام‌شده دربارۀ تأثیر شیوع کووید-۱۹ بر جامعۀ ایران اختصاص یافته است.

تأثیر تحولات معاصر در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و سیاسی  بر وضعیت جامعۀ ایران، پیش‌بینی  چشم‌اندازی برای آیندۀ جامعۀ ایران، تحلیل فراز و فرودهای جامعه ایران  در دوره معاصر، نارسایی‌ها و دستاوردهای جامعۀ ایرانی برای دستیابی به کیفیت زندگی اجتماعی بهتر و بررسی عوامل ناپایدارکننده و ملزومات پایداری جامعۀ ایران از مهمترین مسائلی است که در این همایش مورد بحث و گفتگو قرار خواهد گرفت.

پنجمین همایش دوسالانۀ «پژوهش اجتماعی و فرهنگی در جامعۀ ایران» به صورت مجازی از سوی انجمن جامعه‌شناسی ایران و با مشارکت پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.

برنامه زمان‌بندی همایش را اینجا مشاهده کنید.

علاقمندان به شرکت در این همایش می توانند از طریق اینستاگرام انجمن به آدرس isa13_99 این همایش را دنبال کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : پنجمین همایش دوسالانۀ «پژوهش اجتماعی و فرهنگی در جامعۀ ایران»

پنجمین همایش دوسالانۀ «پژوهش اجتماعی و فرهنگی در جامعۀ ایران»