پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
پروژه ساخت ۲۴۰ مایل از دیوار مرزی مکزیک تکمیل شد

پروژه ساخت ۲۴۰ مایل از دیوار مرزی مکزیک تکمیل شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از اسپوتنیک، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه اعلام کرد که یک بخش از دیوار مرزی با مکزیک به طول ۲۴۰ مایل تکمیل شده است و ایالات متحده آمریکا درنظر دارد که تا پایان سال میلادی جاری بیش از ۴۵۰ مایل دیگر از این دیوار را احداث کند.

وی در ادامه مدعی شد که ساخت این دیوار به جلوگیری از روند مهاجرت غیرقانونی و همچنین شیوع بیماری کووید -۱۹ کمک کرده است.

گفتنی است که ساخت یک دیوار در امتداد مرز آمریکا- مکزیک یکی از وعده‌های اصلی انتخاباتی ترامپ بوده است. وی بارها گفته بود که این دیوار از مهاجرت غیرقانونی و قاچاق انسان و مواد مخدر کمک می‌کند. رئیس جمهور پیش از این وعده داد که دولت مکزیک بودجه ساخت این دیوار مرزی را تأمین خواهد کرد؛ وعده‌ای که تاکنون عملی نشده است.

این در حالی است که مخالفان ترامپ در حزب دموکرات این پروژه را «نژادپرستانه» خوانده و خواستار مسدود کردن بودجه این پروژه هستند. آنها رئیس جمهور آمریکا را متهم می‌کنند که یک بحران مهاجرتی جعلی را ساخته و پرداخته است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : پروژه ساخت ۲۴۰ مایل از دیوار مرزی مکزیک تکمیل شد

پروژه ساخت ۲۴۰ مایل از دیوار مرزی مکزیک تکمیل شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش