چهارشنبه , ۷ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
پرورش نیروی انسانی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان ضرورت است

پرورش نیروی انسانی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان ضرورت است


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سورنا ستاری عصر شنبه در جریان سفر به شهرستان خمین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به بازدیدی که امروز از شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناوری شهرک صنعتی خمین صورت پذیرفت، امیدواریم این سفر برای شرکت های دانش بنیان و ۶ هزار دانشجوی دانشگاه های این شهرستان، نتایج مطلوبی به همراه داشته باشد.

معاون علمی و فناری رئیس جمهور ادامه داد: درصدد هستیم تسهیلات مناسبی را برای تقویت مراکز رشد و بخش نوآوری موجود در دانشگاه ها اختصاص دهیم و این امکان را برای دانشجویان ایجاد کنیم چراکه این مهم به شرکت های دانش بنیان نیز کمک می کند.

ستاری بیان کرد: در طی پنج سال گذشته خروج نخبگان دانشگاهی از کشور با کاهش مواجه بوده است، اما همچنان در ابتدای راه قرار داریم و باید برای اقتصاد دانش بنیان تلاش کنیم و نیروی انسانی موجود در این سیستم را حفظ کنیم.

معاون علمی و فناری رئیس جمهور خاطر نشان کرد: برای ماندگار بودن جوانان شهرستان خمین در این خطه و اشتغال، باید پایه اقتصاد شهرستان در سیستم شرکت های دانش بنیان را تقویت کنیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: پرورش نیروی انسانی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان ضرورت است

پرورش نیروی انسانی برای تحقق اقتصاد دانش بنیان ضرورت است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش