چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
پرواز فرهاد برای شکسته نشدن رکورد صد درصدی

پرواز فرهاد برای شکسته نشدن رکورد صد درصدی


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ فرهاد مجیدی امروز در دومین تجربه خودش در بازگشت به نیمکت استقلال سرمربی آبی ها در دیدار مقابل الریان قطر خواهد بود. دیداری برای رسیدن به دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا این فصل. مجیدی پیش از این اما باز روی نیمکت استقلال نشسته. شماره هفت محبوب سکوهای آبی فصل گذشته هم در چند بازی پایانی به جای وینفرد شفر هدایت استقلال را بر عهده گرفت. مجیدی در پنج بازی فصل گذشته هیچ شکستی تجربه نکرد و هم در لیگ و هم در آسیا مقابل حریفان نتایج خوبی گرفت. در این فصل هم ششمین بازی را با برد پشت سر گذاشت و بعد از مغلوب کردن الکویت، دیدار امروز مقابل الریان برای او حیاتی خواهد بود. دیداری که می تواند هم آمار صد درصد شکست ناپذیر بودن فرهاد را ادامه دهد و هم تیم او را به دور نهایی لیگ قهرمانان برساند.

۴۳۲۵۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: پرواز فرهاد برای شکسته نشدن رکورد صد درصدی

پرواز فرهاد برای شکسته نشدن رکورد صد درصدی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش