• Home
  • پرسپولیس و استقلال باز هم لیگ قهرمانان آسیا را از دست دادند

پرسپولیس و استقلال باز هم لیگ قهرمانان آسیا را از دست دادندفولاد خوزستان تا ۱۴ بهمن ماه در لیگ قهرمانان آسیا بازی ندارد و این یعنی وقفه‌ای بیش از ۱۰ ماهه در معتبرترین (!) لیگ فوتبال آسیا. حالا این که مسئولان برگزاری مسابقات چه فکری کرده‌اند یک بحث است و بحث دیگر این که فصل بعدی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا از شهریور ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و عملا پرسپولیس و استقلال یک فصل فوتبالی دیگر هم در آسیا نیستند.

دو تیم پرطرفدار کشور به خاطر حرفه‌ای نبودن به درستی از آسیا حذف شدند و حالا انگار باید تنبیه دوبله‌ای را تجربه کنند و یک فصل دیگر هم دور از آسیا باشند.به فرض که استقلال قهرمان لیگ برتر شود باید تا شهریور ۱۴۰۲ صبر کند و راهی آسیا شود!این وسط تکلیف قهرمان جام حذفی هم اصلا مشخص نیست و تازه معلوم نیست قهرمان لیگ بعدی باید کجا برود؟! فرض کنید که امسال استقلال قهرمان لیگ شود و سال بعد پرسپولیس. در آن صورت کدام تیم باید به عنوان قهرمان لیگ به آسیا برود؟!

از هنرنمایی کنفدراسیون فوتبال آسیا همین بس که مسابقات این فصل ۱۰ ماه تعطیل می‌شود تا مثلا با لیگ قهرمانان اروپا همزمان شود.این آبروریزی مسلما در تارخ ثبت می‌شود اما فعلا باید به این فکر کرد که پرسپولیس و استقلال برای دومین سال متوالی حتی فرصت حضور در آسیا را هم از دست می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: پرسپولیس و استقلال باز هم لیگ قهرمانان آسیا را از دست دادند

پرسپولیس و استقلال باز هم لیگ قهرمانان آسیا را از دست دادند