دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
پرسپولیس دنبال حریف تدارکاتی قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس دنبال حریف تدارکاتی قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، لغو بازی تیم فوتبال پرسپولیس و نساجی قائمشهر در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر باعث شده تا سرخپوشان پایتخت قبل از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا تنها یک دیدار مقابل ذوب آهن اصفهان داشته باشند.

با این حال ابتلای ۱۱ عضو نماینده اصفهان به بیماری کرونا باعث شده تا برگزاری این دیدار در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

این در حالی است که یحیی گل محمدی اصرار زیادی به برگزاری این بازی دارد تا شاگردان خود در پرسپولیس قبل از حضور در فینال آسیا همچنان در شرایط مسابقه باشند و بتوانند خود را آماده نگه دارند.

سازمان لیگ فوتبال ایران هنوز تصمیمی در خصوص لغو این بازی نگرفته است اما در صورتیکه مبتلایان به کرونا در ذوب آهن روند کاهشی پیدا نکند احتمال تعویق زمان برگزاری این بازی به بعد از دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ وجود دارد. از این رو کادر فنی پرسپولیس در صورت لغو این بازی قصد دارند بازی تدارکاتی برگزار کنند تا شاگردان خود را آماده فینال کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: پرسپولیس دنبال حریف تدارکاتی قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس دنبال حریف تدارکاتی قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش