پرسپولیس باید مراقب بازی برگشت با الوصل باشد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: پرسپولیس باید مراقب بازی برگشت با الوصل باشد در خبر ورزشی

محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از مهر، در خصوص پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل الوصل امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: این دیدار برای پرسپولیس خیلی مهم بود. به هر حال بازی‌هایی که چند هفته پس از باخت در دربی انجام می شود تبعات خاص خودش را دارد. چراکه هنوز هواداران پرسپولیس از این شکست ناراحت هستند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: تاکید می کنم هیچ گونه اتفاق خاصی در دربی نیفتاد که بخواهیم استقلال را برنده بی چون و چرای این بازی از لحاظ فنی بدانیم اما لازم بود تا پرسپولیس پس از شکستی که در دربی متحمل شد، خیلی زود برد را تجربه کند. برانکو ایوانکوویچ با مدیریت مثال زدنی اش ترکیب پرسپولیس را در دیدار با الوصل انتخاب کرد تا آرامش را بار دیگر به تیمش و سکوها بازگرداند.

پنجعلی تصریح کرد: حالا باید این تیم در دیدار برگشت خود مقابل الوصل هم به پیروزی برسد. بدون شک الوصل در دیدار برگشت کاملا متفاوت بازی خواهد کرد و می تواند پرسپولیس را به دردسر بیندازد. پرسپولیس باید در این بازی هم پیروز از میدان خارج شود تا با خیال راحت بازی های خود را در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دنبال کند.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : پرسپولیس باید مراقب بازی برگشت با الوصل باشد

پرسپولیس باید مراقب بازی برگشت با الوصل باشد

۷ March 2018 | 8:28 am

دوره بازرسی جوش