پنج شنبه , ۸ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
پایان ناامیدکننده شاگردان زرگری/ نصف تیم به خط پایان نرسید!

پایان ناامیدکننده شاگردان زرگری/ نصف تیم به خط پایان نرسید!


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، در پایان مانش نخست رقابت‌های مارپیچ کوچک قهرمانی جهان، عاطفه احمدی با زمان یک دقیقه و ۱۵ ثانیه و ۳۵ صدم ثانیه در جایگاه ۵۳ قرار گرفت، فروغ عباسی با زمان زمان یک دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۷۹ صدم ثانیه در جایگاه ۵۵ ایستاد و مرجان کلهر با زمان زمان یک دقیقه و ۲۲ ثانیه و ۴۱ صدم ثانیه عنوان ۵۶ را بدست آورد و راهی مانش دوم و مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان شد.
صدف ساوه شمشکی دیگر بانوی ملی پوش اسکی آلپاین ایران نیز نتوانست مسابقه خود را به پایان برساند.

 در پایان دو مانش برگزاری رقابت‌های مارپیچ کوچک قهرمانی جهان، عاطفه احمدی در جایگاه چهل و ششم ایستاد و فروغ عباسی جایگاه چهل و هشتم را بدست آورد. مرجان کلهر دیگر ملی پوش ایران در مانش دوم مسابقه حضور نیافت. 

در بخش مارپیچ بزرگ این رقابتها نیز روز گذشته فقط صدف ساوه شمشکی موفق به عبور از خط پایان شده بود تا بدین ترتیب عملکرد ضعیف شاگردان سمیرا زرگری کارنامه ناامید کننده ای در قهرمانی جهان برای وی به همراه داشته باشد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: پایان ناامیدکننده شاگردان زرگری/ نصف تیم به خط پایان نرسید!

پایان ناامیدکننده شاگردان زرگری/ نصف تیم به خط پایان نرسید!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش