یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
پایان بلاتکلیفی مدیریتی فدراسیون پزشکی ورزشی پس از ۱۴ ماه

پایان بلاتکلیفی مدیریتی فدراسیون پزشکی ورزشی پس از ۱۴ ماه


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، غلامرضا نوروزی آخرین رئیس قانونی برای فدراسیون پزشکی ورزشی بود. دوره چهارساله وی ۶ آبان ماه سال گذشته به پایان رسید اما نه تنها یک ماه طول کشید تا رتق و فتق فدراسیون به سرپرست سپرده شود بلکه یک سال و دو ماه هم زمان برد تا بلاتکلیفی این فدراسیون با برگزاری مجمع انتخاباتی به پایان برسد.

این مجمع انتخاباتی در حالی فردا برگزار می‌شود که طی ۱۴ ماه گذشته فدراسیون پزشکی ورزشی با دو سرپرست اداره شد. مهرزاد خلیلیان اولین سرپرست فدراسیون بود. سرپرستی وی از آذرماه سال گذشته آغاز شد اما ورود او به انتخابات و کاندیدا شدن برای ریاست باعث شد تا محمد اسد مسجدی جایگزین او شود. مسجدی هم البته جزو متقاضیان ریاست در پزشکی ورزشی بود اما همزمان با دریافت حکم سرپرستی استعفای خود را اعلام کرد.

حالا بعد از ۱۴ ماه و سپری شدن دو دوره سرپرستی، انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی برای تعیین رئیس چهار سال آینده فردا برگزار می‌شود. این انتخابات ۱۴ کاندیدا داشت که از این تعداد صلاحیت مدیریتی ۱۱ نفر توسط کمیسیون تطبیق تایید شد. در آخرین مرحله برای بررسی صلاحیت کاندیداها ۲ نفر دیگر هم کنار رفتند و بدین ترتیب ۹ نفر مجوز حضور در مجمع را گرفتند؛ خیلیان که به خاطر کاندیدا شدن برای ریاست از سرپرستی کنار رفت جزو این ۹ نفر نیست.

داود باقری، محمد حسین پورقریب، حسین تامینی لیچایی، سید جمال الدین عزآبادی، فردین حلب چی، کرم الله علیمرادی، سعید کاظمی، سیدرضا میرابوطالبی و غلامرضا نوروزی افرادی هستند که رای اعضای مجمع مشخص می‌کند کدام یک از آنها رئیس چهار سال آینده این فدراسیون خواهد شد.

مجمع انتخاباتی فدراسیون پزشکی ورزشی از ساعت ۱۰ در محل آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: پایان بلاتکلیفی مدیریتی فدراسیون پزشکی ورزشی پس از ۱۴ ماه

پایان بلاتکلیفی مدیریتی فدراسیون پزشکی ورزشی پس از ۱۴ ماه

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش