جمعه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
پاسخ به فیلم کشتی گیر جنجالی/ رقم قرارداد آرمان علیزاده اعلام شد

پاسخ به فیلم کشتی گیر جنجالی/ رقم قرارداد آرمان علیزاده اعلام شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کشتی، طی روزهای اخیر ویدیویی از صحبت‌های آرمان علیزاده عبدولی، فرنگی کار خوزستانی که در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان دارای مدال‌های آسیایی و جهانی است، منتشر شده است.

لازم به توضیح است که آرمان علیزاده عبدولی در لیگ برتر سال ۹۹ با تیم بازار بزرگ ایران در رشته فرنگی قرارداد امضا کرد و ارزش قرارداد او ۷۰ میلیون تومان بود. این مبلغ در شرایطی به این کشتی گیر پرداخت شد که بیستمین دوره لیگ برتر در یک بازه ۴۰ روزه برگزار شد.

همچنین علیزاده عبدولی سال‌های قبلی نیز با تیم‌های دانشگاه آزاد و سیناصنعت ایذه قراردادهای مشابهی امضا و مبالغ آنها را به طور کامل دریافت کرده بود.

گفتنی است؛ این فرنگی کار خوزستانی سال‌های گذشته نیز جوایز خود را بابت کسب عناوین آسیایی و جهانی از وزارت ورزش و جوانان دریافت کرده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: پاسخ به فیلم کشتی گیر جنجالی/ رقم قرارداد آرمان علیزاده اعلام شد

پاسخ به فیلم کشتی گیر جنجالی/ رقم قرارداد آرمان علیزاده اعلام شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش