• Home
  • پارس جنوبی بوشهر قهرمان مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی شد

پارس جنوبی بوشهر قهرمان مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی شدبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، از سری مسابقات هفته بیست‌ویکم فوتبال ساحلی کشور، جمعه‌شب یک مسابقه در ورزشگاه دهکده ساحلی بوشهر بین تیم‌های پارس جنوبی بوشهر و شهرداری بندرعباس برگزار شد که تیم پارس جنوبی با نتیجه چهار بر دو به پیروزی رسید.

گل‌های پارس جنوبی بوشهر را در این مسابقه محمد احمدزاده سه گل و محمد مرادی یک گل به ثمر رساندند و منصور مدارایی و فاروق پسنده برای تیم شهرداری بندرعباس موفق به گلزنی شدند.

تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در این بازی ۵۳ امتیازی شد و در یک هفته مانده به پایان رقابت‌ها قهرمانی زودهنگام خود را جشن گرفت.

دیدار پایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور هفته آینده بین دو تیم شهرداری سمنان و پارس جنوبی بوشهر برگزار می‌شود که نتیجه این بازی تاثیری در قهرمانی تیم پارس جنوبی ندارد.

در مسابقه هفته آینده تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر، جام قهرمانی این مسابقات به این تیم اهدا خواهد شد.

در هفته پایانی این مسابقات تیم شهرداری بندرعباس با منطقه آزاد چابهار دیدار می کند.

اشتباهات داوری مانع قهرمانی ما شد

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در پایان مسابقه با انتقاد از وضعیت داوری مسابقات فوتبال ساحلی اظهار داشت: داوران در طول فصل به ضرر ما اشتباهاتی را مرتکب شدند که باعث شد به قهرمانی نرسیم.

حمید رضایی پور با بیان اینکه شهرداری بندرعباس از مدعیان اصلی قهرمانی این دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بوده است، تصریح کرد: در طول فصل از اشتباهات داوری ضربه خوردیم و در برخیم سابقات نتیجه را واگذار کردیم.

وی با اشاره به اینکه این شکست دلیل فنی نداشت و داور مقصر بود، خاطرنشان کرد: امسال نخستین شکست ما مقابل شهریار ساری بود و سال گذشته نیز اشتباهات داوری درم سابقه ما با نماینده ساری فاحش بود.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در پایان بیان کرد: تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر با برخورداری از چندین بازیکن ملی پوش در تمامی دوره های لیگ لیاقت قهرمانی داشته و امسال نیز توانست به خوبی به این مهم دست یابد.

شایسته قهرمانی بودیم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر نیز در پایان این مسابقه اظهار داشت: این مسابقه از حساسیت بسیار زیادی برخوردار بود و انتظار داشتیم که به صورت زنده از صداو سیما پخش می‌شد.

مسلم مسیگر با بیان اینکه در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت تیم شهرداری بندرعباس کار کرده بودیم، اضافه کرد: برای حضور تیم پارس جنوبی بوشهر در این دیدار از لحاظ فنی آنالیزی خوبی از تیم شهرداری بندرعباس ارائه شد.

وی با تمجید از عملکرد بازیکنان خود در این مسابقه، بیان کرد: بازیکنان این تیم در این بازی امشب خود مقابل تیم شهرداری بندر عباس بسیار خوب ظاهر و مطابق انتظار به بردی ارزشمند دست پیدا کردند.

سرمربی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر ادامه داد: امسال توانستیم چند جوان مستعد جویای نام را به تیم ملی فوتبال ساحلی معرفی کنیم که این مهم در فصل آینده ادامه دارد.

مسیگر در ادامه با انتقاد از عملکرد داور این مسابقه، تصریح کرد: در یکی از صحنه‌ها نیز به اشتباه به سود حریف اعلام پنالتی کرد و این هم در شرایطی بود که دست بازیکن ما با توپ برخوردی نداشت.

وی با تقدیر از حمایت‌های هواداران از تیم پارس جنوبی بوشهر خاطرنشان کرد: این سومین قهرمانی متوالی تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بود که در ابتدای فصل نیز قول آن را به هواداران داده بودیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: پارس جنوبی بوشهر قهرمان مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی شد

پارس جنوبی بوشهر قهرمان مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی شد