سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
پاداش پای سکوی زارع و گنج‌زاده پرداخت شد

پاداش پای سکوی زارع و گنج‌زاده پرداخت شد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، پاداش یورویی پای سکوی کمیته ملی المپیک به عنوان پاداش مدال آوران المپیک ۲۰۲۰ توکیو صبح امروز یکشنبه با حضور کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته، نصرالله سجادی سرپرست کاروان به امیرحسین زارع و سجاد گنج زاده و کادر فنی و سرپرستان رشته‌های کشتی و کاراته پرداخت شد.

در این مراسم به سجاد گنج زاده دارنده مدال طلا کاراته ۱۰ هزار یورو و به امیرحسین زارع دارنده مدال برنز کشتی آزاد ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی اهدا شد.

برای کادر فنی و سرپرستان تیم‌های تیراندازی ۷۰۰۰، کشتی آزاد ۵۹۵۰، کشتی فرنگی ۹۴۵۰، وزنه برداری ۳۵۰۰ و کاراته ۷۰۰۰ یورو معادل ۷۰٪ پاداش دریافتی ورزشکاران در نظر گرفته شده است که در اختیار روسای فدراسیون قرار گرفته تا به تشخیص خود پرداخت کنند.

پاداش اعطایی کمیته، نقدی و در محل بازی‌ها پرداخت می‌شود و بدیهی است که طبق مصوبه وزارت ورزش و جوانان پاداشی جداگانه از سوی دولت به مدال آوران این دوره از بازی‌های المپیک نیز پس از بازگشت به کشور و با حضور رئیس جمهور اهدا خواهد شد.

بر اساس مصوبه وزارت ورزش پاداش کسب مدال طلای المپیک و پارالمپیک ۲ میلیارد تومان، مدال نقره یک میلیارد و۲۵۰ میلیون تومان و مدال برنز ۷۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شد.

طبق مصوبه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به مدال آوران طلا، نقره و برنز کاروان اعزامی ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به ترتیب ۱۰ هزار، ۵ هزار و ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی به عنوان پاداش پای سکو اهدا می‌شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: پاداش پای سکوی زارع و گنج‌زاده پرداخت شد

پاداش پای سکوی زارع و گنج‌زاده پرداخت شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش