چهارشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
وقتی فوتبال قلعه‌نویی و سپاهان را تنبیه کرد!

وقتی فوتبال قلعه‌نویی و سپاهان را تنبیه کرد!


امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال سپاهان مقابل سایپا در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: به نظرم بازی خیلی خوبی انجام دادیم. بازیکنان ما فوتبال خوبی بازی کردند و سایپا نزدیک دورازه ما هم نشد. سایپا تیم خوبی است و هفته قبل که با استقلال مساوی کرد، موقعیت‌های زیادی داشت، اما امشب به دروازه ما نزدیک هم نشد. ما خودمان را باید تنبیه کنیم و فوتبال هم ما را تنبیه کرد.

وی افزود: به نظرم کیفیت زمین هم خوب نبود و چمن بلند بود. نمی‌دانم چرا این‌طور بود، اما به بازیکنانم بابت این بازی تبریک می‌گویم. به آقای ابراهیم صادقی هم تبریک می‌گویمو تیم او امروز با لایه‌های دفاعی به میدان آمد و روی ضربات ایستگاهی برنامه داشت که اجازه ندادیم به نتیجه برسند. ما باید سه امتیاز این بازی را می‌گرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه تعویض‌های تیمش هم تهاجمی بود، اظهار داشت: ما سروش رفیعی را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و به جای او مهاجم آوردیم تا به گل برسیم. موقعیت‌های خوبی هم داشتیم که استفاده نکردیم و در این بازی حق‌مان سه امتیاز بود، اما وقتی خودمان از این موقعیت‌ها استفاده نکردیم، فوتبال تنبیه‌مان کرد.

بیشتر بخوانید: ترمز سایپا سپاهان را متوقف کرد

۲۵۴ ۲۵۲

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: وقتی فوتبال قلعه‌نویی و سپاهان را تنبیه کرد!

وقتی فوتبال قلعه‌نویی و سپاهان را تنبیه کرد!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش