دوشنبه , ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
وقتی جارو برقی رباتیک دزد می شود

وقتی جارو برقی رباتیک دزد می شود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، یک زن و شوهر ساکن ایالت کارولینای شمالی در آمریکا در تعطیلات آخر هفته گذشته در زمانی که در منزل در حال تماشای یک فیلم سینمایی بودند، ناگهان سر و صدای شدیدی را از طبقه پایین منزل خود شنیدند.

سرو صدای مذکور این زوج را ترساند و آنها بلافاصله مخفی شدند و سپس با پلیس تماس گرفتند. سپس توماس میلان تلاش کرد با استفاده از اسلحه خود دزدان را بترساند. ولی نتوانست آن را پیدا کند. در همین حین سر و صدای مشکوک لحظه به لحظه افزایش می‌یافت و بر نگرانی این خانواده می‌افزود.

در نهایت پلیس به منزل می‌رسد و با فریاد از دزد می‌خواهد تا خود را تسلیم کرده و اسلحه اش را بر زمین بگذارد.

سپس مأموران وارد منزل می‌شوند و با یک ربات جارو برقی به نام رومبا مواجه می‌شوند که با سر و صدای بسیار زیاد در حال حرکت است.

در نهایت مشخص می‌شود که این زوج به تازگی یک ربات جارو برقی خریداری کرده اند و این ربات به طور خودکار روشن شده و فرایند نظافت را آغاز کرده است. بعد از مشخص شدن موضوع پلیس محل را ترک کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: وقتی جارو برقی رباتیک دزد می شود

وقتی جارو برقی رباتیک دزد می شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش