• Home
  • وضعیت سینما «هجرت» تعیین تکلیف شود

وضعیت سینما «هجرت» تعیین تکلیف شودبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از البرز؛ حجت الاسلام «علیرضا سعیدی» در چهل و دومین نشست شورای احیای هویت فرهنگی شهر کرج که با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی، رئیس حوزه هنری استان البرز، مدیرکل اداره کل میراث فرهنگی استان البرز و نماینده شهردار کرج به میزبانی حوزه هنری برگزار شد ضمن اشاره به فرصت‌ها و تهدیدهای فرهنگی، اظهار کرد: متاسفانه در این سال ها نظام سازی درستی در حوزه فرهنگ در کرج انجام نشده است.

وی با بیان اینکه آمایش درستی از داشته‌هایمان در حوزه فرهنگ نداریم، تاکید کرد: هر چه زودتر مسئله سینما هجرت و تئاتر شهر با کمک فکری و محتوایی حوزه فرهنگ استان البرز حل شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی و جوانان شورای شهر کرج با اشاره به اینکه موضوع این نشست تعیین تکلیف وضعیت سینما هجرت است که در مالکیت حوزه هنری است، گفت: سلسله نشست های شورای احیای هویت فرهنگی شهر کرج بیش از یک سال است به همت حوزه هنری البرز برگزار می شود.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: وضعیت سینما «هجرت» تعیین تکلیف شود

وضعیت سینما «هجرت» تعیین تکلیف شود