سه شنبه , ۶ مهر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
وضعیت سینما «هجرت» تعیین تکلیف شود

وضعیت سینما «هجرت» تعیین تکلیف شود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از البرز؛ حجت الاسلام «علیرضا سعیدی» در چهل و دومین نشست شورای احیای هویت فرهنگی شهر کرج که با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی، رئیس حوزه هنری استان البرز، مدیرکل اداره کل میراث فرهنگی استان البرز و نماینده شهردار کرج به میزبانی حوزه هنری برگزار شد ضمن اشاره به فرصت‌ها و تهدیدهای فرهنگی، اظهار کرد: متاسفانه در این سال ها نظام سازی درستی در حوزه فرهنگ در کرج انجام نشده است.

وی با بیان اینکه آمایش درستی از داشته‌هایمان در حوزه فرهنگ نداریم، تاکید کرد: هر چه زودتر مسئله سینما هجرت و تئاتر شهر با کمک فکری و محتوایی حوزه فرهنگ استان البرز حل شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی و جوانان شورای شهر کرج با اشاره به اینکه موضوع این نشست تعیین تکلیف وضعیت سینما هجرت است که در مالکیت حوزه هنری است، گفت: سلسله نشست های شورای احیای هویت فرهنگی شهر کرج بیش از یک سال است به همت حوزه هنری البرز برگزار می شود.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: وضعیت سینما «هجرت» تعیین تکلیف شود

وضعیت سینما «هجرت» تعیین تکلیف شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش