شنبه , ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
وضعیت سد شهید عباسپور عادی است/مردم به شایعه ها توجه نکنند

وضعیت سد شهید عباسپور عادی است/مردم به شایعه ها توجه نکنند


داریوش بهارلویی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر اظهار کرد: در حال حاضر ورودی و خروجی‌های سد شهید عباسپور عادی است و اصلاً آژیر خطر در این سد روشن نشده و مردم به شایعه‌های فضای مجازی توجهی نداشته باشند چون خروج آب از مخازن این سد به طور طبیعی در حال انجام است.

وی افزود: در سدهای استان ارقام با توجه به شرایط سیلاب‌های ورودی در نوسان است و میزان خروجی در ساعت‌های مختلف تغییر می‌کنند ولی برنامه ریزی‌های قبلی برای تخلیه مناطق در خطر با همکاری ستاد بحران استان انجام می‌شود.

مدیر دفتر برنامه ریزی و کنترل منابع آب معاونت بهره برداری سد و نیروگاه سازمان آب و برق خوزستان بیان کرد: بیشترین تلاش ما برای این است که کمترین خسارت به مردم وارد شود و بر همین اساس خروجی سدها به طور منظم در حال تنظیم است.

بهارلویی اذعان کرد: در حال حاضر جریان‌های سیلابی در سدهای استان خوزستان تعدیل شده و میزان ورودی به مخازن سدهای استان خوزستان روند کاهشی دارد.

وی گفت: این روند کاهشی در همه سدهای کارون، مارون، دز و کرخه مشاهده و امیدوارم که این کاهش میزان ورودی تسریع و تثبیت پیدا کند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : وضعیت سد شهید عباسپور عادی است/مردم به شایعه ها توجه نکنند

وضعیت سد شهید عباسپور عادی است/مردم به شایعه ها توجه نکنند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش