وزیر راه و شهرسازی: دریاییان به دریای رحمت خدایی پیوستند

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: وزیر راه و شهرسازی: دریاییان به دریای رحمت خدایی پیوستند خبر اقتصادی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، در پیام ‘عباس آخوندی’ آمده است: بی‌گمان شنیدن خبر پایان ماجرای غمناک کشتی سانچی و پیوستن دریاییان دریادل عزیز ما به دریای رحمت خدایی دل هر ایرانی را به درد می‌آورد.
غم از دست دادن عزیزان را که شهدای خدمت به ایران هستند به خانواده محترم‌شان تسلیت می‌گویم و به ایشان عرض می‌کنم که در این ماجرای دهشتناک دلِ تمام مردم ایران با شما بود و هست. خاطره‌ی آن عزیزان از یاد ما زدوده نخواهد شد و در کنار شما باقی خواهیم ماند.
همچنین، از دست‌دادن این عزیزان را به همکاران گرامی‌شان در شرکت نفتکش جمهوری اسلامی ایران و تمام فعالان صنعت حمل‌و نقل به ویژه حمل‌ونقل دریایی تسلیت می‌گویم. برای آن شهیدان خدمتگزار از درگاه باری تعالی آرزوی غفران و رضوان دارم و برای خانواده‌ی عزیز آنان و سایر بازماندگان محترم‌شان شکیبایی مسالت می‌نمایم.
نفتکش سانچی با ۳۲ خدمه ایرانی که درحال انتقال نفت به کره جنوبی بود در آبهای چین دچار حادثه شد و این نفتکش امروز یکشنبه غرق شد.
شبک**۱۹۸۳**۱۳۹۲**خبرنگار: ایرج منصوری**انتشار: ابوالفضل بابایی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : وزیر راه و شهرسازی: دریاییان به دریای رحمت خدایی پیوستند

وزیر راه و شهرسازی: دریاییان به دریای رحمت خدایی پیوستند

۱۵ January 2018 | 2:06 am

دوره بازرسی جوش