• Home
  • وزیر ارتباطات به رفع نواقص اینترنت روستایی بی‌توجه است

وزیر ارتباطات به رفع نواقص اینترنت روستایی بی‌توجه استعلیرضا نظری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر با ابراز نارضایتی از پوشش اینترنت روستایی اظهار کرد: از ابتدای مجلس یازدهم بارها از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص مشکلات اینترنت به ویژه اینترنت روستایی و عدم پوشش شبکه اینترنت همراه، مکاتبات و تذکراتی داشتیم که متأسفانه طی این چند ماه اقدام چشمگیری از طرف این وزارتخانه صورت نگرفت.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و برگزاری مجازی تمامی کلاسهای درس دانش‌آموزان و دانشگاهیان، استفاده از این شبکه اهمیت ۲ چندان دارد و در آخرین اقدام با همراهی اعضای مجمع نمایندگان استان نامه‌ای را به وزیر محترم ارتباطات آقای آذری جهرمی نوشتیم اما تاکنون هیچ گونه پاسخی دریافت نشده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی تصریح کرد: یکی از ابزارهای نظارتی مجلس سوال است و در این راستا سوالی را از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کردم که وزیر محترم باید در کمیسیون صنایع و معادن برای پاسخگوی حاضر شود.

نظری در پایان بیان کرد: ظاهراً آقای وزیر برای پاراگرایدر سواری فرصت دارد اما برای رسیدگی به مشکلات حوزه مسئولیت خود فرصت کافی ندارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: وزیر ارتباطات به رفع نواقص اینترنت روستایی بی‌توجه است

وزیر ارتباطات به رفع نواقص اینترنت روستایی بی‌توجه است