سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان؛ ۳ مدال برنز عزیزی در دسته فوق‌سنگین+ عکس

وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان؛ ۳ مدال برنز عزیزی در دسته فوق‌سنگین+ عکس

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس، در ادامه مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی ۲۰۱۹ جوانان جهان که با حضور ۲۴۸ وزنه بردار از ۴۷ کشور دنیا، از شنبه ۱۱ خردادماه در فیجی آغاز شده است امیر عزیزی و علی قاسمی در دسته ۱۰۲ کیلوگرم روی تخته رفتند.

تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران با ۱۰ وزنه‌بردار در این رقابتها شرکت کرده است که در آخرین روز این رقابت ها، مسابقات گروه A دسته ۱۰۲ کیلوگرم برگزار شد و عزیزی و قاسمی نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان رفتند که عزیزی با ثبت ۳۶۰ کیلوگرم موفق به کسب ۳ مدال برنز در حرکات یکضرب، دوضرب و مجموع شد.

* حرکت یکضرب:

عزیزی در حرکت اول یکضرب موفق شد وزنه ۱۶۰ کیلویی را مهار کند. وی در دومین تلاش نیز وزنه ۱۶۵ کیلوگرمی را بالای سر برد، اما حرکت سوم در مهار وزنه ۱۷۰ کیلوگرمی ناکام بود تا با همان ۱۶۵ کیلوگرم صاحب مدال برنز شود. 
علی قاسمی دیگر نماینده کشورمان بعد از اینکه در مهار وزنه ۱۵۰ کیلویی ناکام بود در تلاش دوم این وزنه را مهار کرد، اما در سومین تلاش نتوانست وزنه ۱۵۹ کیلویی را بالای سر ببرد تا با همان ۱۵۰ کیلو پنجم شود. 
 * دوضرب:
عزیزی در حرکات اول و دوم دوضرب، موفق به مهار وزنه ۱۹۵ کیلوگرمی نشد، اما در حرکت سوم، این وزنه را بالای سر برد تا به مدال‌های برنز دوضرب و مجموع برسد. عزیزی مجموع ۳۶۰ کیلوگرم را ثبت کرد. 

 قاسمی دیگر نماینده کشورمان در این دسته ابتدا وزنه ۱۸۰ کیلوگرمی را بالای سر برد، اما در دومین تلاش در مهار وزنه ۱۸۷ کیلویی ناکام بود ولی در حرکت‌ سوم این وزنه را بالای سر برد تا با مجموع ۳۳۷ کیلوگرم به کارش پایان دهد. 

 

نتایج دسته ۱۰۲ کیلوگرم:
۱٫ ایراکلی چخیدزه (گرجستان) : در حرکت‌یکضرب ۱۶۹کیلوگرم (نقره)، دوضرب ۲۰۱کیلوگرم (طلا) و مجموع ۳۷۱ کیلوگرم (طلا)
۲٫ آندری آرلیونکا (بلاروس) : در حرکت‌ یکضرب ۱۶۹کیلوگرم (طلا)، دوضرب ۲۰۱کیلوگرم (نقره) و مجموع ۳۷۰کیلوگرم (نقره)
۳٫ امیر عزیزی (ایران): درحرکت یکضرب ۱۶۵ کیلوگرم (برنز)، دوضرب ۱۹۵ کیلوگرم (برنز) و مجموع ۳۶۰ کیلوگرم (برنز)
انتهای پیام/
انتهای پیام/ا

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان؛ ۳ مدال برنز عزیزی در دسته فوق‌سنگین+ عکس

وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان؛ ۳ مدال برنز عزیزی در دسته فوق‌سنگین+ عکس

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش