جمعه , ۴ تیر ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
وزرای خارجه قطر و آمریکا تلفنی با یکدیگر گفتگو کردند

وزرای خارجه قطر و آمریکا تلفنی با یکدیگر گفتگو کردند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از الجزیره، «محمد بن عبدالرحمن آل ثانی» وزیر خارجه قطر شامگاه جمعه بطور تلفنی با «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا گفتگو کرد.

براساس این گزارش، مقامات دو طرف در این تماس تلفنی درباره موضوعات منطقه‌ای از جمله تحولات در عراق، افغانستان و ایران گفت‌وگو کردند.

محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، وزیر خارجه قطر پیشتر نسبت به از سرگیری مذاکرات هسته‌ای میان تهران و واشنگتن اظهار امیدواری کرده بود.

وی در این باره گفته بود: «ما معتقد هستیم که بحران میان ایران و آمریکا به نفع هیچیک از کشورهای منطقه نیست. اعتقاد ما این است که چنین بحرانی، تنش‌ها را افزایش خواهد داد».

شبکه الجزیره قطر نیز با اشاره به اینکه نشست «کمیسیون مشترک توافق هسته ای» تحت نظارت اتحادیه اروپا و مشارکت آمریکا برای اولین بار از زمان ورود بایدن به کاخ سفید در وین برگزار شد، گزارش داد: «این نشست یک گام رو به جلو برای احیای دیپلماسی در این پرونده است».

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : وزرای خارجه قطر و آمریکا تلفنی با یکدیگر گفتگو کردند

وزرای خارجه قطر و آمریکا تلفنی با یکدیگر گفتگو کردند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش