چهارشنبه , ۷ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
 ورود طرح کاپ به حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

 ورود طرح کاپ به حرم حضرت عبدالعظیم(ع)


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، صدرالدین علیپور با اعلام این خبر گفت: سازمان مدیریت پسماند در راستای اجرای طرح کاپ (کاهش پسماند) مخازن سه گانه «سبز» ویژه شیشه، «آبی» مخصوص کاغذ و مقوا و «زرد» برای ظروف پت، پلاستیک و فلزات را در بسیاری از ادارات، شهرک‌های مسکونی و مدارس پایتخت نصب کرده است.

وی بابیان اینکه طرح مذکور با اولویت مناطق ۲، ۱۲ و ۲۰ انجام می‌شود، ادامه داد: به تازگی اقدامات مربوط به جانمایی و نصب مخازن کاور دار ۲۴۰ لیتری در برخی از نقاط منطقه ۲۰ همچون فروشگاه نجم خاورمیانه، دانشگاه صفاییه، مترو شهرری، ساختمان فرمانداری، آستان مقدس ابن بابویه –شیخ صدوق، ساختمان اصلی شهرداری منطقه ۲۰، ساختمان شماره ۲ منطقه، مترو جوانمرد قصاب و آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) انجام شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با تاکید بر اینکه در آینده نزدیک نصب مخازن سه گانه در سایر مناطق نیز انجام خواهد شد، گفت: تلاش می‌کنیم تا با اجرای طرح کاپ و آموزش به شهروندان، بسترهای لازم برای کاهش تولید و تفکیک پسماند از مبدا را فراهم کنیم.

به گفته علیپور؛ اجرای موفق طرح کاپ در نهایت به بهبود شرایط محیط زیستی پایتخت و کم رنگ شدن پدیده مذموم زباله گردی منجر خواهد شد.
 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی :  ورود طرح کاپ به حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

 ورود طرح کاپ به حرم حضرت عبدالعظیم(ع)

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش