دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
ورزشگاه اختصاصی استقلال به‌زودی کلنگ می‌خورد

ورزشگاه اختصاصی استقلال به‌زودی کلنگ می‌خورد


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، امیرحسین فتحی نشست صبح امروز با وزیر ورزش و جوانان را بسیار مفید و کاربردی توصیف کرد و گفت: در مجمع امروز گزارش عملکرد مالی باشگاه استقلال در سال‌های ۹۳ تا ۹۷ توسط هیات مدیره به سلطانی‌فر ارائه شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: گزارش حسابرس باشگاه نیز امروز ارائه شد و به تایید اعضای مجمع رسید و مقرر شد هیات مدیره نسبت به مواردی که اعضای مجمع به آن تشکیک یا تردید داشتند پیگیری و رسیدگی لازم را انجام دهد. هم‌چنین درباره آینده باشگاه بحث شد و امیدواریم بتوانیم مواردی را که مد نظر اعضا و رییس مجمع است را برآورده کنیم تا آینده روشنی برای باشگاه رقم بخورد.

او درباره مهم‌ترین خواسته‌های اعضای مجمع گفت: توجه ویژه به تیم‌های پایه و استفاده باشگاه از نفرات خودی، فرستادن بازیکن به تیم‌های خارجی و ساخت یک مجموعه ورزشی اختصاصی برای باشگاه از مواردی بود که توسط وزیر ورزش به هیات مدیره به طور جدی تکلیف شد که پیگیر آن باشند.

فتحی در پایان درباره مکان و زمان بهره‌برداری از مجموعه ورزشی استقلال گفت: دو مکان را شناسایی کردیم و کار مطالعاتی بر روی آن انجام می‌دهیم و امیدواریم به‌زودی بعد از نهایی شدن فازهای اول و دوم این مجموعه، موارد را به اطلاع عموم برسانیم.

۲۵۶ ۴۳

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : ورزشگاه اختصاصی استقلال به‌زودی کلنگ می‌خورد

ورزشگاه اختصاصی استقلال به‌زودی کلنگ می‌خورد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش