دوشنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
واکنش نامزدهای دموکرات انتخابات آمریکابه حادثه تیراندازی در تگزاس

واکنش نامزدهای دموکرات انتخابات آمریکابه حادثه تیراندازی در تگزاس


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از پایگاه خبری هیل، روز شنبه دو حادثه تیراندازی در شهرهای میدلند و ادسا تگزاس که با عملیات پنج ساعته تعقیب و گریز پلیس با مهاجمان و در نهایت دستگیری یک مظنون و کشته شدن مظنون دیگر پایان یافت، واکنش شماری از نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را در پی داشت.

«بتو اُرورک» نماینده پیشین ایالت تگزاس و نامزد حزب دموکرات در یک مراسم انتخاباتی در ایالت ویرجینیا این وضعیت را «بسیار نامطلوب» خواند و در یک پیام توئیتری نوشت: «ما نمی دانیم که چه تعداد کشته شده اند. انگیزه آن را نمی دانیم. اما می دانیم که این وضعیتی بسیار بد است و می دانیم که این [حوادث تیراندازی] باید در کشورمان متوقف شود».

سناتور «الیزابت وارن» دموکرات از ایالت ماساچوست نیز با انتشار یک پیام توئیتری خواستار اقدام کنگره برای مقابله با خشونت اسلحه شد و نوشت که از شنیدن خبر تیراندازی و زخمی شدن ۲۱ تن بسیار «غمگین» شده است. در این پیام توئیتری آمده است: «ما نباید با این ترس و وحشت تقریباً هرروزه زندگی کنیم. ما تاکنون تعداد زیادی را به دلیل خشونت اسلحه از دست داده ایم. کنگره اکنون باید دست به اقدام زند».

از سوی دیگر، سناتور «کاملا هریس» نیز در توئیت خود نوشت: «من از این تیراندازی ها خسته شدم. آمریکا نیز از این تیراندازی ها خسته و بیزار است. ما باید دست به اقدام زنیم».

«استیو بولاک» فرمانده دموکرات مونتانا و یکی از تازه واردان به عرصه رقابتهای ۲۰۲۰، در بیانیه ای اعلام کرد که تیراندازی تگزاس ظرف کمتر از ۲۴ ساعت پس از تیراندازی یک فرد مهاجم در آلاباما که منجر به کشته شدن ۱۰ تن در یک مسابقه فوتبال در یک دبیرستان شد، اتفاق افتاد. وی در بیانیه خود نوشت: «شب گذشته، ۱۰ نفر در آلاباما مورد اصابت گلوله قرار گرفتند. آنچه که می دانیم این است که زندگی افراد بی شماری برای همیشه تغییر یافت. این امر بهنجار نیست».

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : واکنش نامزدهای دموکرات انتخابات آمریکابه حادثه تیراندازی در تگزاس

واکنش نامزدهای دموکرات انتخابات آمریکابه حادثه تیراندازی در تگزاس

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش