یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
واکنش حسن فتحی به خبر نمایش جهانی فیلم «مست عشق»

واکنش حسن فتحی به خبر نمایش جهانی فیلم «مست عشق»


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، روابط عمومی فیلم، حسن فتحی در این توضیحات آورده است: «سلام و عرض ادب. من حسن فتحی هستم.  چهارشنبه ۳۰ مهرماه خبری در فضای مجازی  مبنی بر آماده شدن فیلم سینمایی« مست عشق» جهت اکران منتشر شد. لازم است به عنوان سازنده اثر اعلام کنم که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد زیرا حدود ۸ سکانس از سکانس های مهم این فیلم هنوز فیلمبرداری نشده است و امیدواریم طی دو ماه آینده فیلمبرداری این سکانس ها انجام شود.

در علت تاخیر افتادن فیلمبرداری سکانس های باقبمانده علاوه بر اختلافات مالی بین سرمایه گذار ایرانی و ترکیه ای، شیوع بیماری کرونا نیز بسیار موثر بوده است. لذا اعلام می‌کنم تا زمان فیلمبرداری ۸ سکانس بافیمانده، که سازندگان ایرانی فیلم به جهت حفظ کیفیت اثر مصر هستند، هرگونه دخل و تصرف در تدوین و امور فنی فیلم بدون اطلاع و هماهنگی و اجازه از کارگردان و تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی فیلم فاقد وجاهت اخلاقی و حرفه ای و واجد پیگرد قانونی است.

تاکید می‌کنم خبر مطرح شده درباره فیلم «مست عشق» تا آنجایی‌که به من، تهیه کننده و سرمایه گذار ایرانی مربوط می شود، شایعه ای بیش نیست.»

۲۴۱۲۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : واکنش حسن فتحی به خبر نمایش جهانی فیلم «مست عشق»

واکنش حسن فتحی به خبر نمایش جهانی فیلم «مست عشق»

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش