شنبه , ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
واکنش اولیانوف به رو به پایان بودن ضرب الاجل برجامی ایران

واکنش اولیانوف به رو به پایان بودن ضرب الاجل برجامی ایران

به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، «میخائیل اولیانوف» نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین،  به توئیت  «کاظم غریب آبادی» سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین و نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، واکنش نشان داد.  

غریب‌آبادی اعلام کرده بود توقف اجرای اقدامات داوطلبانه ایران تحت برجام از تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۲۱ برابر با ۵ اسفند ماه طبق مصوبه مجلس اجرایی خواهد شد و ایران این موضوع را به اطلاع آژانس بین المللی ارنژی اتمی رسانده است.  

اولیانوف در این خصوص نوشت: این به آن معناست که پروتکل الحاقی دو روز بیشتر در ارتباط با فعالیت‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ایران اعمال خواهد شد. (زمان) زیادی نیست، اما حالا که ما با زمان در مسابقه هستیم، هر یک روز اهمیت دارد. باید تلاش کنیم حداکثر تا قبل از نوروز (۲۱ مارس ۲۰۲۱) در اجرای برجام پیشرفت واقعی داشته باشیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : واکنش اولیانوف به رو به پایان بودن ضرب الاجل برجامی ایران

واکنش اولیانوف به رو به پایان بودن ضرب الاجل برجامی ایران

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش