پنج شنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
واکنشِ اینستاگرامی کارگردان «شنای پروانه» به وضعیت اکران این فیلم

واکنشِ اینستاگرامی کارگردان «شنای پروانه» به وضعیت اکران این فیلم

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، «شنای پروانه» به کارگردانی محمد کارت، در حالی که قرار بود از اول تیر اکران سراسری شود، در دقیقه ۹۰، با تصمیم رسول صدرعاملی، تهیه‌کننده فیلم، از برنامه نمایش سینماها حذف شد. 

صدرعاملی، در توضیح انصراف «شنای پروانه» از اکران تابستانی، عدم حمایت لازم از اکران فیلم در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا و پاره‌ای دیگر از مشکلات و موانع را دلیل این امر دانست.

با این‌حال، سایت‌های فروش بلیت، هنوز بَنرِ «شنای پروانه» را از فهرست فیلم‌های اکران تابستان حذف نکرده‌اند که نشان‌دهنده امید آن‌ها به رفع مشکلات پیش‌آمده است.

به نظر می‌رسد تازه‌ترین پست اینستاگرامی محمد کارت، کارگردان «شنای پروانه» هم که دو بیت از یک غزل حافظ را به اشتراک گذاشته است، واکنشی به شرایطِ بلاتکلیفی اکران این فیلم است.

این کارگردان در پست اینستاگرامی خود آورده است:

«در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست
در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست
تا چه بازی رخ نماید بیدقی خواهیم راند
عرصه شطرنج رندان را مجال شاه نیست»

۵۷۵۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: واکنشِ اینستاگرامی کارگردان «شنای پروانه» به وضعیت اکران این فیلم

واکنشِ اینستاگرامی کارگردان «شنای پروانه» به وضعیت اکران این فیلم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش