واعظی درگذشت قائم مقام وزارت ارتباطات در امور بین الملل را تسلیت گفت

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: واعظی درگذشت قائم مقام وزارت ارتباطات در امور بین الملل را تسلیت گفت در اخبار سیاسی

به گزارش روز پنجشنبه گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود واعظی در پیام تسلیتی اعلام کرد: درگذشت برادر گرامی و همراه صمیمی، مرحوم مهندس مهدی محتشمی از دیپلمات های برجسته کشورمان، موجب تاثر فراوان شد.
پیام واعظی حاکی است:’این مدیر توانمند و دلسوز با تلاش صادقانه و رفتار متعهدانه، طی دهه های متمادی و در ماموریت های مختلف منشاء خدمات ارزشمندی به ایران اسلامی شد و در آخرین مسوولیت نیز، آثار ماندگاری در سمت قائم مقام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور بین الملل به یادگار گذاشت.’
واعظی در پایان پیام خود آورده است: ‘اینجانب فقدان این خادم صادق ملت را به مجموعه همکاران و به ویژه خانواده گرامی ایشان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت واسعه و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسألت ‌دارم.’
مهدی محتشمی در کارنامه کاری خود دو دوره سفارت در کشور های اتریش و یونان و مدیر کلی آمریکای وزارت امور خارجه را ثبت کرده بود. وی هم اکنون قائم‌ مقام وزیر ارتباطات در امور بین الملل بود.
سیام**۱۷۵۱ ** ۱۴۱۸
تنظیم: خسرو محمدی *ناشر: مریم برزآبادی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : واعظی درگذشت قائم مقام وزارت ارتباطات در امور بین الملل را تسلیت گفت

واعظی درگذشت قائم مقام وزارت ارتباطات در امور بین الملل را تسلیت گفت

۲۵ January 2018 | 2:28 pm

دوره بازرسی جوش