یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
واردات ۷۳۸ هزار دستگاه تلفن همراه از ابتدای امسال تاکنون

واردات ۷۳۸ هزار دستگاه تلفن همراه از ابتدای امسال تاکنون


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، روح الله لطیفی اظهار داشت: از ابتدای سال ۹۹ تا کنون ۷۳۸ هزار و ۸۰۰ دستگاه تلفن همراه از گمرک ترخیص شده است.

وی افزود: این تعداد تلفن همراه طی ۲۹۰ فقره اظهارنامه به ارزش ۱۱۹ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۱۰۱ دلار از ابتدای سال جدید پس از انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم ترخیص شده اند.

لطیفی اظهار داشت: مقداری از تلفن همراه ترخیص شده، از چند ماه پیش اظهار شده بود و صاحبان کالا نیز در این مدت پیگیر دریافت کد منشأ ارز یا ساتا از بانک عامل بودند که به محض دریافت این کد، ترخیص کالا صورت گرفت.

سخنگوی گمرک ایران گفت: از ابتدای امسال نیز ۳۰۵ هزار ۴۲۳ تلفن همراه به ارزش ۳۷ میلیون دلار، اظهار شده که بخشی از آن ترخیص و بخشی دیگر نیز در حال طی کردن تشریفات گمرکی است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : واردات ۷۳۸ هزار دستگاه تلفن همراه از ابتدای امسال تاکنون

واردات ۷۳۸ هزار دستگاه تلفن همراه از ابتدای امسال تاکنون

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش