سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
هوانیروز در پازل قدرت ایران جایگاه ویژه‌ای دارد

هوانیروز در پازل قدرت ایران جایگاه ویژه‌ای دارد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، امیر سرتیپ کیومرث حیدری پیش از ظهر امروز در بازدید از نمایشگاه پایگاه یکم هوانیروز کرمانشاه اظهار داشت: قدرت در هر نظام مانند یک پازل است و شبکه‌های پازل باید به هم متصل شوند تا قدرت‌آفرین باشند.

امیر حیدری ادامه داد: هر کجا شبکه های پازل ضعیف باشند، قدرت نظام به همان اندازه ضعیف خواهد شد.

وی تاکید کرد: امروز هوانیروز با عنوان یک زنجیر محکم جایگاه خود را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیدا کرده، حفظ کند و ارتقا دهد.

این مسئول خاطرنشان کرد: هوانیروز تجهیزات محور است و تکنولوژی‌های عدیده‌ای باید در هوانیروز نهادینه شود تا یک بالگرد تواند به سلامت پرواز کند و امروز در پایگاه هوانیروز کرمانشاه بالگردی را دیدیم که در همین پایگاه حاضر به پرواز شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: امروز در کشور و به ویژه هوانیروز نهضت روی پای خود ایستادن را نهادینه کرده ایم و همین سبب قدرت نمایی شده است.

امیر حیدری با اشاره به خدمات هوانیروز به ویژه در دوران دفاع مقدس یادآور شد: در تمام حوادث چه در دفاع مقدس و چه پس از پیروزی انقلاب اسلامی هوانیروز خدمات زیادی ارائه کرده است و می بینیم که ۱۰ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی هوانیروز درگیر مبارزه با منافقین شده بود و به خاطر همین است که قدرت نمایی می کند.

وی با بیان اینکه هوانیروز ولایتمداری خود را به اثبات رسانده است، گفت: هوانیروز دوم اسفند ۵۷ هوانیروز درگیر جنگ شد و ضدانقلاب را شکست داد و کردستان را هوانیروز به جمهوری اسلامی هدیه کرده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی اشاره ای به پایگاه یکم رزمی هوانیروز کرمانشاه داشت و گفت: این پایگاه چه در انقلاب، چه دفاع مقدس و چه پس از آن دین خود را به انقلاب و دفاع مقدس ادا کرد.

امیر حیدری افزود: شهید صیاد شیرازی بزرگوار، پایگاه فرماندهی اش را در همین پایگاه ایجاد کرد و بالگردها، خلبانان، عناصر فنی و همه عزیزان در پایگاه موجباتی را فراهم کردند که دشمن منافقی که کرگدن وار و به سرعت به سمت کرمانشاه پیش می‌آمد در ارتفاعات چهارزبر نه‌تنها زمین گیر بلکه به معنای واقعی کلمه منهدم شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اشاره به دیگر خدمات هوانیروز به ویژه در حوادث غیرمترقبه داشته گفت: در همین زلزله سرپل ذهاب دیدید که در یک روز بیش از ۵۵۰ سورتی پرواز انجام شد و آمار آن ثبت شده است.

وی افزود: همچنین بیش از ۹۰۰ نفر از مصدومین زلزله کرمانشاه را توانستند انتقال دهند همچنین در بحث سیل بالگردهای هوانیروز در ۲۴ استان به پرواز در آمد.

امیر حیدری خطاب به نیروهای هوانیروز گفت: دست تک‌تک شما را از نیروهای فنی تا عزیزان قلم به دست در ستاد و عزیزانی که کارهای خدماتی انجام می دهند و… را می بوسم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایان از فرماندهان هوانیروز در غرب کشور و استان کرمانشاه نیز تقدیر و تشکر کرد و خطاب به نیروهای هوانیروز و نیروی زمینی در غرب کشور خواستار این شد که مشکلاتشان را با امیرقربانی به نماینده فرمانده نیروی زمینی ارتش در میان بگذارند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : هوانیروز در پازل قدرت ایران جایگاه ویژه‌ای دارد

هوانیروز در پازل قدرت ایران جایگاه ویژه‌ای دارد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش