سه شنبه , ۴ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
همکاری دانشگاه تهران و وزارت ارتباطات

همکاری دانشگاه تهران و وزارت ارتباطات


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از دانشگاه تهران، در راستای تعامل مراکز آموزش عالی با دستگاه‌های اجرایی کشور، طی مراسمی سه قرارداد همکاری مشترک در اسفند ماه ۹۸ میان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دانشگاه تهران امضا شد.

این قراردادهای همکاری در زمینه‌های ارائه خدمات مشاوره در امور حقوقی، عمرانی، منابع انسانی و همچنین مطالعات ایجاد گلخانه های هوشمند با استفاده از فناوری‌های نوین و مطالعات طراحی سامانه‌های مدیریت شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال، بین‌الملل سازی و امور نخبگان مقیم خارج است.

این مراسم با حضور دکتر سعید یزدانی، معاون اداری و مالی دانشگاه، محمد صدیق دامغانی‌زاده، مشاور وزیر ارتباطات و رئیس پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهدی پورفتح، مدیرکل پژوهش‌های کاربردی دانشگاه و محمدرضا صادقی مقدم، رئیس سازمان توسعه و سرمایه‌گذاری دانشگاه برگزار شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: همکاری دانشگاه تهران و وزارت ارتباطات

همکاری دانشگاه تهران و وزارت ارتباطات

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش