جمعه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
همراهی شاتل موبایل با«پویش نهال» در حمایت از دانش‌آموزان کم بضاعت

همراهی شاتل موبایل با«پویش نهال» در حمایت از دانش‌آموزان کم بضاعت


به گزارش بازرگانی پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، با توجه به شرایط همه‌گیری ویروس کرونا، مدارس در حالی به فعالیت‌های خود به صورت غیرحضوری ادامه می‌دهند که بسیاری از دانش‌آموزان قادر به تهیه تبلت یا موبایل به عنوان ابزار ارتباطی تحصیلی نیستند و به ناچار از تحصیل بازمانده‌اند. در همین راستا سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به منظور تهیه تبلت برای این دانش‌آموزان، پویشی با عنوان پویش نهال به راه انداخته تا با تهیه بیست هزار تبلت شرایطی فراهم کند که تعدادی از این دانش‌آموزان بتوانند به تحصیل خود ادامه دهند.

شاتل موبایل نیز حمایت خود را از این پویش اعلام کرده و کمک می‌کند تا افراد بیشتری به این پویش بپیوندند. پیش از این نیز شاتل موبایل در کمپینی که از سوی «دیوار» برگزار شده بود، به دانش‌آموزان نیازمند سیم‌کارت با اینترنت رایگان اهدا کرده بود.

همه افرادی که تمایل دارند سهمی در پویش نهال و کمک به تحصیل این دانش‌آموزان داشته باشند می‌توانند ضمن آگاه کردن افراد بیشتری برای پیوستن به این پویش، کمک‌های نقدی خود را از طریق شماره‌کارت ۵۷۰۰-۹۹۲۶-۹۹۷۵-۶۰۳۷ بانک ملی شعبه آپادانا به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور پویش نهال و کمک‌های غیر نقدی خود را به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان توپچی، پلاک ۳، طبقه ۳، دبیرخانه نصر کشور برای این سازمان ارسال کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: همراهی شاتل موبایل با«پویش نهال» در حمایت از دانش‌آموزان کم بضاعت

همراهی شاتل موبایل با«پویش نهال» در حمایت از دانش‌آموزان کم بضاعت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش