هر بار نام مادر می‌آید یاد مادرم می‌افتم/ مادرم حتی یکبار هم نماز و روزه‌اش ترک نمی‌شد

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: هر بار نام مادر می‌آید یاد مادرم می‌افتم/ مادرم حتی یکبار هم نماز و روزه‌اش ترک نمی‌شد در اخبار فرهنگی

مادرم حتی یکبار نماز و روزه‌اش ترک نمی‌شد/شیرین بینا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی گروه خبری نهانه به نقل از میزان، با تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و فرارسیدن روز مادر و روز زن گفت: روز مادر روز بسیار ویژه ای است و قطعاً مادر بودن احساس بسیار خوبی است اما وقتی اسم مادر می آید بیش از خودم به یاد مادرم می افتم.

وی با اشاره به از دست دادن مادر خود افزود: متاسفانه من مادرم را به دلیل بیماری سرطان از دست دادم. ده سال از فوت مادرم می گذرد اما لحظه ای نیست که چهره مهربانش از جلوی چشمم کنار برود.

بازیگر فیلم “سگ های پوشالی” روح مادر را روحی بزرگ و وسیع خواند و ادامه داد: مادر از وجود هیچ فرزندی جدا شدنی نیست زیرا ما از بطن مادرانمان به وجود می آییم. ما همیشه از لحاظ روحی و فکری به مادرانمان وابسته هستیم.

وی مادران را بهترین الگوی فرزندان خواند و اذعان کرد: من هر کاری که قصد دارم آن را انجام بدهم به یاد مادرم می افتم و می گویم اگر او بود در این لحظه چه واکنشی نشان می داد. مادر من زن بسیار دوست داشتنی بود و حتی یکبار نماز و روزه اش قضا نمی شد.

بینا با اشاره به خریدن هدیه در روز مادر برای مادرش خاطرنشان کرد: من به همراه خواهرانم همیشه در کنار هم برای مادر هدیه می گرفتیم. معمولاً انگشتر، گردنبند و یا بلیت مسافرت برای مادرمان می خریدم.

انتهای پیام/

 

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : هر بار نام مادر می‌آید یاد مادرم می‌افتم/ مادرم حتی یکبار هم نماز و روزه‌اش ترک نمی‌شد

هر بار نام مادر می‌آید یاد مادرم می‌افتم/ مادرم حتی یکبار هم نماز و روزه‌اش ترک نمی‌شد

۸ March 2018 | 2:30 pm

دوره بازرسی جوش