یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
هدف از دیدار «هنیه» با «نصرالله» مقابله با پروژه صهیونیسم بود

هدف از دیدار «هنیه» با «نصرالله» مقابله با پروژه صهیونیسم بود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از فلسطین الیوم، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی سفر «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی این جنبش به لبنان را موفقیت آمیز توصیف کرد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: یکی از نکات مهم سفر هنیه به لبنان دیدار با دبیرکل حزب الله بود. این دیدار بیانگر پیوندهای مشترک میان مقاومت لبنان و فلسطین بود.

سخنگوی جنبش حماس یادآور شد: مهمترین پیوندهای میان مقاومت لبنان و فلسطین مقابله با دشمن صهیونیستی است.

حازم قاسم تأکید کرد: دیدار هنیه با نصرالله در چارچوب سلسله تحرکات حماس برای تحکیم روابط با گروه‌های مقاومت در منطقه انجام شد که هدف آن مقابله با پروژه صهیونیسم در منطقه است.

این مسئول حماس ادامه داد، دیدار با نصرالله موفق و در ادامه مسیر جنبش حماس برای تحکیم روابط با گروه‌های مقاومت در منطقه به منظور مقابله با طرح صهیونیسم و شکست آن است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : هدف از دیدار «هنیه» با «نصرالله» مقابله با پروژه صهیونیسم بود

هدف از دیدار «هنیه» با «نصرالله» مقابله با پروژه صهیونیسم بود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش