چهارشنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
هدفم درخشش در رده بزرگسالان و اثبات شایستگی به مربیان است

هدفم درخشش در رده بزرگسالان و اثبات شایستگی به مربیان است


میثم دلخانی دارنده مدال طلای کشتی فرنگی مسابقات زیر ۲۳ سال جهان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر اظهار داشت: پس از اینکه اردوهای تیم ملی تعطیل شد با توجه به حساسیت و محدودیت های کرونایی سعی کردم همچنان به تمرین بپردازم. بر این اساس تمرینات برنامه ریزی شده کشتی و بدنسازی را در دستور کار قرار دادم و با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی مشغول حفظ توان جسمی و روحی شدم.

وی تصریح کرد: اهداف زیادی در سر دارم و به همین دلیل از همان ابتدای تعطیلی اردوهای تیم ملی سعی کردم به خوبی از این فرصت استفاده کنم و تمرینات را با جدیت و البته احتیاط پشت سر بگذارم. حدود ۶ تا ۷ جلسه تمرین کشتی و بدنسازی در هفته و همچنین تمرینات اختصاصی روی نقاط ضعفم را در برنامه داشتم و خوشبختانه روند رو به رشدی را پشت سر گذاشتم.

قهرمان کشتی فرنگی امیدهای جهان افزود: یکی از مهمترین اهداف من رسیدن به دوبنده تیم ملی بزرگسالان و کسب مدال جهانی در این رده است که امیدوارم این اتفاق در رقابتهای جهانی ۲۰۲۰ صربستان برایم رقم بخورد. البته این پایان خواسته ها و اهدافم نیست و امیدوارم با این موفقیت ضمن اثبات توانمندی هایم به کادر فنی تیم ملی، بتوانم در المپیک هم شانس حضور داشته باشم.

دلخانی در پایان گفت: در تمامی رده‌های سنی در تیم ملی ایران حضور داشتم و تمام وقت و انرژی و عمرم را تاکنون برای کشتی صرف کرده ام. در نتیجه هیچ منبع درآمدی به جز حضور در رقابتهای لیگ ندارم. امیدوارم متولیان ورزش و همچنین ستاد نقابله با کرونا هر چه زودتر تکلیف این موضوع را روشن کنند تا ما بتوانیم با حضوردر لیگ کشتی، بخش عمده ای از مسایل و مشکلات مالی خودمان را برطرف سازیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: هدفم درخشش در رده بزرگسالان و اثبات شایستگی به مربیان است

هدفم درخشش در رده بزرگسالان و اثبات شایستگی به مربیان است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش