شنبه , ۱۰ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
هافبک پرسپولیس: صد در صد ما قهرمانیم

هافبک پرسپولیس: صد در صد ما قهرمانیم


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس که یکی از بازیکنان اصلی و موفق این تیم هم به شمار می آید، در خصوص این روزهای خاص و ویژه که همه مردم به نحوی با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می کنند گفت: تمریناتم را در خانه دنبال می کنم، طناب می‌زنم و با دنبل‌هایی که دارم فعلا کار می‌کنم تا ضربان قلبم را بالا ببرم.همانطور که گفتم تنها برای کار ضروری یا خرید به بیرون می‌روم، نه مسافرت خواهیم رفت و تنها برنامه تلویزیونی را دنبال می کنیم.این ویروس که جهانی شده و تنها می‌توانم آرزو کنم که هر چه زودتر تمام شود و همه با سلامتی کار را دنبال کنند.

کامیابی نیا در خصوص ادامه رقابت های لیگ و احتمال قهرمانی پرسپولیس گفت: نگران هستیم برای آینده لیگ، تیم زحمت کشید و به این نتایج رسیدیم، از خانواده‌ها دور بودیم و کلی فشار و هجمه و تمرین و… را پشت سر گذاشتیم تا به اینجا و صدرنشینی برسیم.این البته یک موضوع جهانی است و برای لیگ های کشورهای دیگر هم وجود دارد، باید تابع قانون باشیم و امیدوارم این ویروس هر چه زودتر شرش را کم کند و ادامه لیگ را داشته باشیم.اگر این ویروس زمان زیادی برای پایان آن وجود داشته باشد باید دید فیفا و کشورهای دیگر چه قانونی را در نظر می گیرند و ما هم صد درصد تابع آن خواهیم بود و آن را می‌پذیریم.پرسپولیس ۱۰ امتیاز جلوتر است و روی کاغذ صد درصد قهرمان است و اینکه هر تیمی بخواهد در اینباره نظر بدهد درست نیست و باید تابع قانون و نظر نهایی فیفا و دیگر کشورها بود.

۲۵۴ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : هافبک پرسپولیس: صد در صد ما قهرمانیم

هافبک پرسپولیس: صد در صد ما قهرمانیم

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش