یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
هاشمی خواهان شفاف‌سازی در مورد بندهای قرارداد با کارگزار شد!

هاشمی خواهان شفاف‌سازی در مورد بندهای قرارداد با کارگزار شد!


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، جلسه عصر شنبه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور هر سه عضو خود در حالی نزدیک به چهار ساعت طول کشید که موضوع نشست آنها برای ادامه همکاری با کارگزار رسمی باشگاه در جهت درآمدزایی از برند سرخ ها بی نتیجه ماند.

مهرداد هاشمی عضو هیات مدیره پرسپولیس که در روزهای گذشته نیز مخالفت خود را برای ادامه همکاری با شرکت آتیه داده پرداز عنوان کرده بود ابهاماتی را به متمم قرارداد وارد کرد و حاضر به امضای آن نشد.

همچنین هاشمی نسبت به نحوه مذاکرات اخیر رسول پناه با مدیران شرکت طرف قرارداد با پرسپولیس نیز اعتراضاتی داشته که در برخی دقایق از این نشست باعث تنش نیز شد.

عدم شفاف سازی در دو بند از متمم قرارداد مانع از موافقت هاشمی و ترک زودهنگام جلسه توسط وی شد اما مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس بار دیگر اختلاف با عضو هیات مدیره را در راستای همکاری با حامی مالی سرخ ها انکار کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: هاشمی خواهان شفاف‌سازی در مورد بندهای قرارداد با کارگزار شد!

هاشمی خواهان شفاف‌سازی در مورد بندهای قرارداد با کارگزار شد!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش