• Home
  • نیمکت پرسپولیس فرمان وقت کشی داد

نیمکت پرسپولیس فرمان وقت کشی دادبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، محرم نویدکیا در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مصاف با پرسپولیس اظهار کرد: فکر می‌کنم این یک بازی پایاپای بود در نیمه اول بود ولی مثل بازی‌های گذشته سرحال نبودیم که البته بخشی از آن طبیعی بود و بازی‌های تیم‌های اول و دوم جدول با هم فشار را روی بازیکنان و کادر فنی و داوران تأثیر می‌گذارد.

وی افزود: نیمه اول سرحالی نداشتیم؛ نیمه دوم باز هم از لحاظ موقعیتی بازی معمولی بود ولی از لحاظ دوندگی و فشار بازی مصاف سنگینی بود، فکر می‌کنم قبل از گل بازی خیلی معمولی شاهد بودیم البته این را در مورد سپاهان عرض کردم، بعد از دریافت گل بازی خیلی خوبی انجام دادیم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: یکی دو صحنه مشکوک در نیمه دوم بود که نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم ولی می‌گویند همه کارشناسان گفتند پنالتی بوده ولی برای من این موضوعت مهم نیست برای من مهم است بعد از دریافت گل تیم من خیلی خوب به بازی برگشت و خوب بازی‌سازی کرد و از فرصت‌ها استفاده کرد.

وی اضافه کرد: از لحاظ موقعیتی آن چنان بازی زیبایی نبود ولی طبیعی است این نوع بازی‌ها از لحاظ دوندگی و فیزیکی یک بازی فوق‌العاده سنگین است.

نویدکیا گفت: بارها در مورد تجمع هواداران صحبت کردم؛ ما امروز ۷۰ دقیقه در راه بودیم این خیلی سخت است و نمی‌دانم چگونه باید از هواداران خواهش کنم، می‌دانم و درک می‌کنم استادیوم برای کرونا کسی را راه نمی‌دهند و دلشان می‌خواهد تی را ببیند و ابراز احساسات کنند ولی واقعاً باید درک کنند طی کردن مسیر ۲۵ دقیقه‌ای در ۷۰ دقیقه واقعاً تمرکز را از ما می‌گیرد.

وی بیان کرد: برایم فوق‌العاده عجیب بود که از روی نیمکت به بازیکنان پرسپولیس می‌گفتند روی زمین بی افتید و این رفتار برای یک امتیاز بیشتر درست نیست.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: نیمکت پرسپولیس فرمان وقت کشی داد

نیمکت پرسپولیس فرمان وقت کشی داد