• Home
  • نیمه دوم شرایط بهتری داشتیم/ بازیکنان درس بزرگی به ما دادند

نیمه دوم شرایط بهتری داشتیم/ بازیکنان درس بزرگی به ما دادندبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، تیم فوتبال پدیده مشهد که در هفته دوم لیگ برتر مهمان تیم استقلال خوزستان بود در حالی که یک بر صفر از حریف عقب بود با دو گل وقت های اضافه توانست به سه امتیاز خارج از خانه دست پیدا کند. 

یحیی گل محمدی بعد از این بازی گفت: در نیمه دوم بازیکنان پدیده با اعتماد به نفس بیشتری بازی کردند و با شرایط بهتری که داشتند راحت تر بازی کردند و موقعیت های خوبی را هم روی دروازه حریف ایجاد کردند. 

سرمربی تیم فوتبال پدیده در مورد ۱۰ نفره شدن تیمش در اواخر نیمه اول و تاثیری که این اتفاق در بازی داشت گفت: با وجود اینکه ما یک بازیکن کمتر داشتیم اما بازیکنانم فشار زیادی را تحمل کردند.

گل محمدی خاطرنشان کرد: بازیکنانم تا لحظات آخر جنگیدند و درس بزرگی به همه ما دادند. از این پیروزی خوشحالم و امیدوارم بتوانیم با حمایت مسئولان در آینده نتایج خوبی کسب کنیم. 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: نیمه دوم شرایط بهتری داشتیم/ بازیکنان درس بزرگی به ما دادند

نیمه دوم شرایط بهتری داشتیم/ بازیکنان درس بزرگی به ما دادند