چهارشنبه , ۷ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
نیروهای دموکراتیک سوریه ۳۰۰ تروریست داعشی را به عراق تحویل دادند

نیروهای دموکراتیک سوریه ۳۰۰ تروریست داعشی را به عراق تحویل دادند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از رویترز، ارتش عراق روز یکشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که «نیروهای دموکراتیک سوریه» تحت پشتیبانی آمریکا تاکنون ۲۸۰ تن از تروریستهای داعش را که دارای تابعیت عراقی بودند، به دولت عراق تحویل داده است.

این بیانیه در ادامه می افزاید که این گروه از تروریستهای داعش بخشی از ۵۰۰ تروریست عراقی بودند که در داخل خاک سوریه و در بازداشت نیروهای دموکراتیک سوریه بسر می بردند. گفتنی است که فرآیند تحویل تروریستهای داعش تا زمان بازگرداندن باقی تروریستها به موطنشان ادامه می یابد.

بنا به گزارش رویترز، نیروهای دموکراتیک سوریه همچنین در هفته گذشته ۲۰ تروریست داعش را که اتباع خارجی (غیرعراقی) بودند، به دولت عراق تحویل داده اند. گفته می شود که اکثریت این اتباع خارجی و عضو داعش (۱۴ تن) دارای تابعیت فرانسه هستند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : نیروهای دموکراتیک سوریه ۳۰۰ تروریست داعشی را به عراق تحویل دادند

نیروهای دموکراتیک سوریه ۳۰۰ تروریست داعشی را به عراق تحویل دادند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش