پنج شنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
نیاز استان بە مواد ضد عفونی کننده برطرف می‌شود

نیاز استان بە مواد ضد عفونی کننده برطرف می‌شود


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از سنندج، بهمن مرادنیا در بازدید از امکانات ستاد مدیریت بحران استان با بیان اینکه در هفته گذشته ۲۲ تن الکل تامین و در اختیار چهار شرکت برای تولید مواد ضد عفونی کننده قرار گرفت، اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته در هفته آینده ۴۰ تن دیگر الکل وارد استان می شود که می تواند بخش زیادی از نیاز استان در شرایط فعلی را تامین کند.
وی بە کمبود برخی اقلام بهداشتی نظیر ماسک و دستکش اشاره کرد و گفت: این کمبود مختص استان ما نیست و در همه کشور با این مشکل مواجه هستیم ولی با چند صحبت شده و قرار است برای تولید ماسک اقدام کنند.
مرادنیا تصریح کرد: توزیع اقلام بهداشتی و ضد عفونی کننده با نظارت علوم پزشکی انجام می‌شود.
استاندار کردستان در ادامه به وجود برخی ماشین آلات بلا استفاده در هلال احمر اشاره کرد و گفت: امروز قرار شد این ماشین آلات در اختیار دستگاهها گذاشته شود تا در مواقع بحران بتواند در اختیار استان باشند.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: نیاز استان بە مواد ضد عفونی کننده برطرف می‌شود

نیاز استان بە مواد ضد عفونی کننده برطرف می‌شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش