نگرانی بخش خصوصی از مصوبه مصوبه شورای گردشگری سلامت/ ورود دلالان؟

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: نگرانی بخش خصوصی از مصوبه مصوبه شورای گردشگری سلامت/ ورود دلالان؟ در اخبار فرهنگی

محمد پناهی نائب رئیس انجمن گردشگری سلامت ایران، به خبرنگار گروه خبری نهانه به نقل از مهر گفت: شرکت‌های فعال در حوزه توریسم سلامت وسیع‌تر شده‌اند و ظرفیت‌های زیادی به‌وجود آمده است شورای گردشگری سلامت مصوب کرده که شرکت‌های دارای بند(ب) بدون محدودیت و نیاز به پزشک برحسب وظیفه ذاتی خود نسبت به ورود گردشگر سلامت اقدام کنند که این اتفاق خوبی در حوزه گردشگری سلامت است.

وی افزود: برای شرکت‌هایی که تسهیل‌گر بودند اما بند (ب) را نداشتند با توجه به سوابقشان در حوزه گردشگری سلامت شرایطی به وجود آمده که بتوانند زودتر  بند (ب) را بگیرند. اما نگرانی بخش خصوصی این است که دلالان در قالب خرید مجوزهای بند(ب) یا افرادی که دانش و سابقه کافی ندارند به این حوزه وارد شوند و به جای اینکه تیم تخصصی ورود پیدا کند دلالان جای آنها را بگیرند.

پناهی بیان کرد: خواسته ما این است به جای اینکه یک سری دلال در قالب شرکت‌های فعال ورود کنند و این بازار را از رویکرد تخصصی خارج کنند و به سمتی ببرند که هر کس به خود اجازه دهد بدون دانش فعالیت کند، به سمت ایجاد حداقل دانش برای شرکتهای دارای بند (ب) پیش روند تا افراد دیگر نتوانند بدون اطلاعات از نحوه پذیرش بیمار، تکمیل پرونده و… وارد حوزه سلامت شوند.

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : نگرانی بخش خصوصی از مصوبه مصوبه شورای گردشگری سلامت/ ورود دلالان؟

نگرانی بخش خصوصی از مصوبه مصوبه شورای گردشگری سلامت/ ورود دلالان؟

۲۹ January 2018 | 1:36 pm

دوره بازرسی جوش