چهارشنبه , ۱۲ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
نگاه فعالان بازار درباره وضعیت قیمت سکه و طلا/ قیمت‌ها بالا می‌رود؟

نگاه فعالان بازار درباره وضعیت قیمت سکه و طلا/ قیمت‌ها بالا می‌رود؟

به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، بازار طلا و سکه مستقیم‌ترین رابطه را با بازار ارز خصوصا دلار دارند. قیمت طلا و سکه همزمان با رشد قیمت دلار افزایشی قابل توجه و محسوس را تجربه کرده است.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهارآزادی طرح جدید در ابتدای این هفته برابر با ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بود اما بازار با قیمت ۷ میلیون و ۷۰ هزار تومان به کار خود پایان داد. به این ترتیب هر قطعه سکه طرح جدید نزدیک به دویست هزار تومان را تجربه کرده است.

بسیاری از فعالان بازار معتقدند پیش بینی‌ها حکایت از روند رو به رشد قیمت‌ها در بازارهای جهانی دارد اما مهار نرخ ارز در ایران می‌تواند زمینه را برای تعدیل نرخ سکه فراهم آورد.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز از ۷۴۰ هزار تومان به ۷۸۰ هزار تومان رسیده که رشدی قابل توجه محسوب می‌شود.

فعالان صنفی بازار ارز و طلا و سکه را پیش بینی ناپذیرترین بازار می‌دانند چرا که وابستگی این بازار به ارز مستقیم و بالاست.

مشروح گزارش درباره وضعیت بازارهای مختلف را اینجا بخوانید.

۲۲۳۲۲۵

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: نگاه فعالان بازار درباره وضعیت قیمت سکه و طلا/ قیمت‌ها بالا می‌رود؟

نگاه فعالان بازار درباره وضعیت قیمت سکه و طلا/ قیمت‌ها بالا می‌رود؟

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش